سايت خصوصي سرورهاي يوروکم
صفحه 1 از 83 12341151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 827

موضوع: Ξ❤Ξ perspolis Ξ❤Ξ آخرین خبرها از باشگاه پرسپولیس (4)Ξ❤Ξ perspolis Ξ❤Ξ

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    سرپرست ارشد انجمن ورزش
    گيرنده
    DREAM BOX 500
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    Nokia-N73
    تيم ايراني مورد علاقه
    ShahinBoushehr
    تيم خارجي مورد علاقه
    Juventus
    سپاس
    3,425
    3,047 مرتبه سپاس در2,546 پست

Ball 1 Anim Ξ❤Ξ perspolis Ξ❤Ξ آخرین خبرها از باشگاه پرسپولیس (4)Ξ❤Ξ perspolis Ξ❤Ξ

همراهان همیشگی

از این پس جدیدترین اخبار باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران در فصل 94-93 در این تاپیک قرار می گیرد.

تاپیک قبل چون از 100 صفحه و 1000 پست گذشت بسته شد

Ξ❤Ξ perspolis Ξ❤Ξ آخرین خبرها از باشگاه پرسپولیس (4)Ξ❤Ξ perspolis Ξ❤Ξ

ویرایش توسط AREZOO200 : 3rd July 2016 در ساعت 10:41

3 سپاس توسط:
    KH@LED,S@eed,sara.saye

سرپرست ارشد انجمن ورزش
    گيرنده
    DREAM BOX 500
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    Nokia-N73
    تيم ايراني مورد علاقه
    ShahinBoushehr
    تيم خارجي مورد علاقه
    Juventus
    سپاس
    3,425

جلسه قائم‌مقام و اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس با امیررضا خادم

اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس به همراه قائم‌مقام این باشگاه جلسه‌ای را با امیررضا خادم برگزار کردند.

محمدحسین نژادفلاح، قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس به همراه اعضای هیأت مدیره این باشگاه عصر امروز جلسه‌ای را با امیررضا خادم، مـعـاون وزیر ورزش و جـوانـان در وزارت ورزش آغاز کرده‌اند.
    نژادفلاح به تازگی به عنوان قائم‌مقام این باشگاه معرفی شده است. همچنین خبرهایی مبنی بر برکناری حمید درخشان از سمت سرمربیگری این تیم مطرح شده است و صحبت از حضور برانکو ایوانکووچ به گوش می رسد.

سپاس توسط:
    KH@LED

مدیر کل تالار ورزش
    گيرنده
    dream800
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    iphon 5s
    تيم ايراني مورد علاقه
    Persepolis
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    5,881
    4,357 مرتبه سپاس در1,991 پست

اعلام آمادگی برانکو ایوانکوویچ برای پذیرفتن سرمربیگری پرسپولیس

تهران IranSport.Net - قائم مقام باشگاه پرسپولیس تهران ضمن تایید مذاکره با برانکو ایوانکوویچ برای پذیرفتن هدایت این تیم گفت: برانکو برای حضور در پرسپولیس اعلام آمادگی کرده است. محمد حسین نژاد فلاح در گفت وگوی تلفنی با برنامه 90 در پاسخ به این سئوال که تحت چه عنوانی در باشگاه پرسپولیس فعالیت خواهد کرد اظهار داشت: خود من نیز نمی دانم باید با چه عنوانی کار کنم و متاسفانه تغییرات مکرر در باشگاه طی فصل جاری موجب شده نتیجه کنونی که متناسب با شان پرسپولیس نیست بدست آید.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس ادامه داد:باتوجه به اینکه امکان استعفا برای آقای سیاسی وجود ندارد من به عنوان قائم مقام اما با اختیارات مدیرعامل فعالیت می کنم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا نمی شود سیاسی اخراج شود گفت: این وظیفه ای است که باید دیگران انجام دهند و ارتباطی به من ندارد.

نژاد فلاح درباره مذاکره با برانکو ایوانکوویچ برای پذیرفتن هدایت پرسپولیس و برگزاری جلسه با درخشان گفت: ضمن تشکر از تلاش های درخشان، از وی خواهش کردم نشستی را داشته باشیم و درخشان در این نشست گزارشی از وضعیت باشگاه ارایه کرد. خوشبختانه آقای درخشان با وضعیت باشگاه آشناست از شرایط موجود باشگاه اطلاع دارد. امشب نیز جلسه ای با حضور اعضای هیات مدیره داشتیم و باور ما این است که درخشان کار خود را ادامه دهد.

وی درباره نتیجه مذاکره با برانکو نیز گفت: برانکو برای حضور در پرسپولیس اعلام آمادگی کرده اما قرار است تصمیم نهایی با نظر اعضای هیات مدیره گرفته شود. امیدواریم اعضای هیات مدیره باشکاه به تصمیمی برسند که به نفع پرسپولیس است.

نژاد فلاح درپاسخ به این سئوال که از سوی وزارت ورزش به عنوان قائم مقام پرسپولیس انتخاب شده یا عضو هیات مدیره گفت: اعضای هیات مدیره سه جلسه متوالی داشتند و انتخاب من با تصمیم هیات مدیره بود. در نهایت امروز جلسه هیات مدیره با حضور من برگزار شد و برنامه هایم را ارایه کردم.

وی از اصحاب رسانه خواست با توجه به مشکلات امروز باشگاه پرپسولیس در راستای کمک به این باشگاه گام بردارند و از هواداران پرسپولیس نیز تقاضا کرد به کادر فنی و بازیکنان این تیم اعتماد و اطمینان کنند.

به گفته نژاد فلاح، گزینه های این باشگاه برای هدایت پرسپولیس به ترتیب درخشان، برانکو ایوانکوویچ و افشین قطبی است.

سرپرست ارشد انجمن ورزش
    گيرنده
    DREAM BOX 500
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    Nokia-N73
    تيم ايراني مورد علاقه
    ShahinBoushehr
    تيم خارجي مورد علاقه
    Juventus
    سپاس
    3,425

نژادفلاح: درخشان برابر صبا سرمربی است

قائم مقام جديد باشگاه پرسپوليس با صحبت‌هاي چند پهلوي خود روي خط تلفني برنامه نود اعلام کرد در حال حاضر درخشان سرمربي تيم است و با برانکو هم به توافقات مناسبي دست يافته‌ايم.

نژاد فلاح که به تازگی و با توجه به مشکلات مدیریتی در این تیم به سمت قائم مقامی منصوب شده است روی خط برنامه نود اینطور حرف‌هایش را آغاز کرد: نمی دانم عنوانم در باشگاه پرسپولیس چیست.

وی با تایید حرف‌های عادل فردوسی‌پور که اعلام کرده بود تغییرات مدیریت پیاپی در این باشگاه یکی از دلایل مشکلات در این تیم است گفت: با شما هم نظرم و این تغییرات مکرر باعث شده نتایج به نفع پرسپولیس نباشد. در حال حاضر به عنوان قائم مقام به باشگاه اضافه شده‌ام و به این دلیل بوده که امکان برکناری برای سیاسی وجود نداشت.

نژاد فلاح در ادامه درباره نشست امروز حمید درخشان در وزارت ورزش با اعضای هیات مدیره این باشگاه اینطور توضیح داد: من تلاش های آقای درخشان را قدر می‌دانم. امروز از ایشان نشستی در خدمت شان باشیم و گزارشی از عملکردشان داشته باشند. آقای درخشان شرایط باشگاه را می‌دانند و امشب اعضای هیات مدیره برگزار شد و این بحث (برکناری درخشان و جانشینی برانکو ایوانکویچ) انجام شد.

وی ادامه داد:اگر تصمیمی بخواهیم بگیریم به جلسات دیگر موکول شده و ما باید کارهای مطالعاتی مان را انجام دهیم. کار مذاکرات هم انجام شده و آقای درخشان هم در جریان مذاکره ما با آقای برانکو هستند.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس در مورد این مساله که در نهایت مربی این تیم چه کسی‌ خواهد بود گفت: این تصمیم باید بهرحال گرفته شود. تصمیم نهایی را اعضای محترم هیات مدیره خواهند کرد و برانکو اعلام کرده برای آمدن به ایران مشکلی ندارد و ما هم مشکلی برای حضور ایشان نداشتیم اما برکناری درخشان و حضور برانکو نیازمند تصمیم کمیته فنی باشگاه می‌باشد.

وی در مورد اینکه در دیدار برابر صبای قم چه کسی روی نیمکت این تیم خواهد نشست گفت: در بازی پنجشنبه آقای درخشان روی نیمکت خواهد نشست و در بازی هفته آینده تیم در لیگ قهرمانان آسیا امیدوارم تصمیمی گرفته شود که به نفع باشگاه باشد.

نژادفلاح درباره اینکه ابتدا منصوب شده و در ادامه توسط هیات مدیره انتخاب شده نیز گفت: از اعتمادی که اعضای هیات مدیره داشتند برای انتخاب من، تشکر می‌کنم و اعضای هیات مدیره من را انتخاب کردند. من امروز انتخاب شدم و با توجه به تصمیم هیات مدیره بوده است.

وی در پایان علاوه بر برانکو، از آخرین مربی‌ای که موفق شده این تیم را به مقام قهرمانی برساند هم به عنوان گزینه بعدی جانشینی درخشان نام برد: بلهف قطبی هم جزو گزینه‌های ما است.

سپاس توسط:
    KH@LED

سرپرست ارشد انجمن ورزش
    گيرنده
    DREAM BOX 500
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    Nokia-N73
    تيم ايراني مورد علاقه
    ShahinBoushehr
    تيم خارجي مورد علاقه
    Juventus
    سپاس
    3,425

بازتاب لغو مزایده فروش سهام سرخابی‌ها

لغو مزايده فروش سهام دو باشگاه بزرگ پايتخت در رسانه هاي خارجي هم بازتاب داشته است.

سایت rfi فرانسه درباره این اتفاق نوشت: در حالیکه قرار بود سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس دیروز به فروش برسد، این موضوع به خاطر نبود هیچ پیشنهادی برای خرید سهام این دو باشگاه منتفی شد.

قیمتی که برای این دو باشگاه تعیین شده 290 میلیارد تومان - نزدیک به 102 میلیون دلار - است اما هیچ خریداری جلو نیامده است.

سازمان خصوصی سازی ایران گفته که 20 درصد سهام هر دو باشگاه به پیشکسوتان و هواداران این تیم تعلق می گیرد.

به گفته مقامات مربوطه، به احتمال زیاد هفته آینده مزایده جدید برگزار خواهد شد

سپاس توسط:
    KH@LED

سرپرست ارشد انجمن ورزش
    گيرنده
    DREAM BOX 500
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    Nokia-N73
    تيم ايراني مورد علاقه
    ShahinBoushehr
    تيم خارجي مورد علاقه
    Juventus
    سپاس
    3,425

زادمهر: نژادفلاح به زیر و بم تیم آشناست

عضو هيأت مديره و پيشکسوت پرسپوليس گفت: پرسپوليس در اين مقطع بيش از هر زمان ديگري به هواداران خود نياز دارد و اين جلسات شبانه براي موفقيت پرسپوليس است.

محمدرضا زادمهر عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس و از پیشکسوتان این تیم که سابقه عضویت در هیأت مدیره سرخپوشان را داشته است، در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در خصوص نشست اعضای هیأت مدیره و قائم مقام باشگاه گفت: خانواده بزرگ پرسپولیس، هواداران بزرگی هم دارد. بالطبع همه این هواداران در روزهای سخت اتفاقات باشگاه را رصد می‌کنند و در جریان مشکلاتی که برای مدیرعامل، بازیکنان قبلی و مربیان باشگاه بوجود آمده، هستند و می‌دانند که کار سختی در پیش است اما آنها موتور اصلی حرکت تیم هستند و همواره با شعار «پرسپولیس، اول بشی، آخر بشی، دوستت داریم» عشق و علاقه خود را به باشگاه نشان داده‌اند و بار دیگر هم ثابت می‌کنند که یاور و پشتیبان این باشگاه می‌باشند.

زادمهر در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به اینکه در باشگاه پرسپولیس به روی پیشکسوتان باز است، افزود: این تفکر در شخص نژادفلاح نیز وجود دارد و او با توجه به اینکه سال‌ها جزء اعضای هیأت مدیره باشگاه بوده‌ و به مشکلات آن آشنایی کامل دارد و از طرفی در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران نیز به عنون مدیر کل فعالیت داشته‌ به زیر و بم امور مدیریتی آشنا هست و تمامی اعضای هیأت مدیره از حضور او به عنوان قائم مقام و مسوول امور کلی باشگاه استقبال کردند و امیدواریم که مشکلات پرسپولیس با درایت وی به حداقل رسیده تا تیم بتواند در مسابقات پیش روی لیگ برتر و لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا بدون دغدغه شرکت کرده و موجبات رضایت هواداران را فراهم سازد.

سپاس توسط:
    KH@LED

سرپرست ارشد انجمن ورزش
    گيرنده
    DREAM BOX 500
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    Nokia-N73
    تيم ايراني مورد علاقه
    ShahinBoushehr
    تيم خارجي مورد علاقه
    Juventus
    سپاس
    3,425

سلیمی:نژادفلاح با اختیارات تام و کامل آمده است

عضو هيئت مديره باشگاه پرسپوليس گفت: نژاد‌فلاح به عنوان قائم مقام باشگاه پرسپوليس با اختيارات تام و کامل آمده است و کليه امور باشگاه را بر عهده خواهند داشت.

مصطفی سلیمی، عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس پس از برگزاری نشست اعضای هیئت مدیره با قائم مقام باشگاه در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در خصوص این نشست عنوان کرد: جلسه خوب و مفصلی داشتیم که اعضای هیئت مدیره نقطه نظرات خود را مطرح کردند و نژادفلاح پاسخگوی این سؤالات و نقطه نظرات اعضا بود. بدین ترتیب نژادفلاح مسئولیت امور اجرایی باشگاه را بر عهده گرفت و از امروز با قدرت کار خود را آغاز کرد. من برای او آرزوی موفقیت دارم.

وی ادامه داد: نژادفلاح با سابقه دو دوره نمایندگی در مجلس شورای اسلامی، تحصیلات عالیه و حضور فعال در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در سالیان گذشته و همچنین تجربه مدیریت ورزشی در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران تجربه کافی برای مدیریت باشگاه پرسپولیس را دارد. او با اختیارات کاملی که از طرف هیئت مدیره تفویض شده است به عنوان مدیر باشگاه همه امور را رصد خواهد کرد و با استفاده از نیروی جوان، توانمند و کار کشته باشگاه پرسپولیس، این تیم را به سمت و سوی موفقیت رهنمون خواهد ساخت.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در ادامه ضمن تشکر از طاهری در مدت تصدی او بر امور اجرایی این باشگاه گفت: طاهری علی‌رغم میل خود با درخواست اعضای هیئت مدیره، امور اجرایی باشگاه را مدتی در دست گرفت و در این مدت از جان مایه گذاشت که جا دارد من از طرف اعضای هیئت مدیره تقدیر و تشکری از وی داشته باشم.

سلیمی در پایان با اشاره به اینکه نژادفلاح از خانواده شهدا نیز محسوب می‌شود، افزود: خانواده نژادفلاح، چهار شهید تقدیم انقلاب کرده است که این موضوع در خدمت‌گذاری او به نظام و انقلاب شکی را باقی نمی‌گذارد. من امیدوارم که هواداران که همیشه حامی پرسپولیس بوده‌اند و با یک باخت این تیم گریان و ناراحت و با برد آن خوشحال و شاد شده‌اند، باز هم از باشگاه خود حمایت کرده و پرسپولیس را به سمت و سوی موفقیت و پیروزی هدایت کنند.

سپاس توسط:
    KH@LED

سرپرست ارشد انجمن ورزش
    گيرنده
    DREAM BOX 500
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    Nokia-N73
    تيم ايراني مورد علاقه
    ShahinBoushehr
    تيم خارجي مورد علاقه
    Juventus
    سپاس
    3,425

يک ديدار آلترناتيو

پیش بازی پرسپولیس- صبا؛ بازنده می‌‌میرد!

فردا در ورزشگاه آزادي ممکن است اتفاقات خيلي مهمي رخ بدهد. مهدي تارتار و حميد درخشان که با لباس پاس و پرسپوليس بارها مقابل هم قرار گرفته اند، اين بار در کسوت مربي با هم خواهند جنگيد.
    پرسپولیس و صبا برای رسیدن به رتبه هفتم لیگ با هم مصاف می‌ دهند. سایپا بازی سختی را در کرج برابر فولاد دارد و اگر نتواند امتیاز بگیرد برنده دیدار پرسپولیس و صبا با 28 امتیاز تا رتبه هفتم بالا می‌ آید.

1. پرسپولیس و صبا از تیم های ورشکسته نیم فصل دوم لیگ هستند، پرسپولیس در نیم فصل دوم صاحب یک برد، 4 باخت، 3 گل زده و 6 گل خورده است. صبا هم صاحب 2 مساوی، 3 باخت، 4 گل زده و 8 گل خورده است.

2. در 21 دیدار گذشته در لیگ پرسپولیس با 8 برد، 8 مساوی، 5 باخت، 28 گل زده و 24 گل خورده موفقیت بهتری نسبت به حریف دارد.

3. بازی رفت 2 تیم روز 8 شهریور در حضور 10 هزار تماشاگر انجام شد و پرسپولیس با 2 گل دقایق 5 امید عالیشاه، 60 مهدی طارمی بازی را 2 ـ صفر در قم برد، هر 2 زننده گل در این بازی کارت زرد گرفتند.

4. مربیان 2 تیم در بازی رفت علی دایی و صمد مرفاوی بودند که هیچ کدام در حال حاضر عضو این دو تیم نیستند.

5. مسابقه رفت صبا مقابل پرسپولیس زمانی برای درخشش سوشا مکانی بود که آن وقت ها رقابت سختی با نیلسون کوریا داشت. سوشا در آن بازی نمایش خوبی از خود نشان داد تا در مسابقه بعدی مقابل تراکتور فیکس باشد... مسابقه ای که پرسپولیس در آن 3 گل خورد تا علی دایی شغلش را از دست بدهد.

6. در ترکیب پرسپولیس احتمال سوشا مکانی، میشائیل اومانا، نورمحمدی، بابک حاتمی، حمیدرضا علی‌عسگر، مهرداد کفشگری، هادی نوروزی، گابریل، امید عالیشاه، محمد نوری و مهدی طارمی بازی خواهند کرد.

7. برای تیم صبا، احتمالا مهرداد طهماسبی، ابوالفضل ابراهیمی، محمدامین آرام طبع، حسین کوشکی، پیروز قربانی، حسین بادامکی، ایوب کلانتری، وحید علی آبادی، محمد اوسانی، فرشید باقری و سعید مهدی پور بازی می‌ کنند.

8. محسن بنگر از پرسپولیس تنها بازیکن محروم این دیدار است که در بازی گذشته کارت گرفت و این بازی را دست داد. در بازی فردا رضا نورمحمدی به همراه میشائیل اومانیا در قلب دفاع پرسپولیس حضور خواهند داشت و با توجه به مصدومیت خانزاده خط دفاع پرسپولیس ذخیره مطمئنی ندارد.

9. در ترکیب یاران 2 تیم، حسین بادامکی بازیکن سابق پرسپولیس بوده و محمد نوری معروف ترین یار پرسپولیس بوده که در ترکیب تیم صبا حضور داشتند و بازی کرده است. نوری که به همراه فشنگچی و غلامرضا رضایی از صبا به پرسپولیس آمد، تنها بازمانده آن مثلث محسوب می‌ شود.

10. هر دو مربی در صورت شکست احتمال از دست دادن شغلشان را دارند و این مساله در مورد حمید درخشان کمی جدی تر است. مربی ای که همه تخم مرغ های خود را در سبد این بازی چیده است

سپاس توسط:
    KH@LED

سرپرست ارشد انجمن ورزش
    گيرنده
    DREAM BOX 500
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    Nokia-N73
    تيم ايراني مورد علاقه
    ShahinBoushehr
    تيم خارجي مورد علاقه
    Juventus
    سپاس
    3,425

سياسي گفت که اشتباه کرده درخشان را آورده!

منافی:درخشان به اعتبار پیشکسوتان فکر کندوبرود

مربي سابق پرسپوليس گفت: برخي مربيان خداي توجيه هستند و نمي خواهند بپذيرند که بايد کنار بروند.
    جواد منافی در خصوص اظهارات درخشان که گفته بود برکناری کادر فنی قبلی زود نبوده چون خودشان تیمشان را بسته و یکسال کنار تیم بوده‌اند گفت: این آقا کلا دنبال توجیه است.شما هر حرفی بزنید یک جور دیگر جواب می دهد. کادری که سال قبل با آن همه مشکل و اعتصاب و نبود مدیر عامل و بی پولی ها و انتشار لیست پرداختی های دروغین تا روز آخر تیمش مدعی قهرمانی بوده و با کسر امتیاز توسط کمیته انضباطی و دو اشتباه فاحش داوری که دوست و دشمن آن اشتباهات مقابل سپاهان و فولاد را تایید کردند نایب قهرمان شده و در فصل نقل و انتقالات بازیکنانش را فراری داده و دستش را عمدا بسته اند باید هفت هفته فرصت داشته باشد اما سلطان سقوط شمال و جنوب خودش را با فرگوسن مقایسه می کند و مهلت سه ساله می خواهد.

به گزارش فارس، وی ادامه داد: یکی از خودش بپرسد چرا این آقا در شمال با داماش و در جنوب با شاهین بوشهر ناکام بود؟ آنجا چه مشکلی داشت؟ من هر چقدر می خواهم سکوت کنم و چیزی نگویم انگار این آقا دوست ندارد.هر بار یک حرفی می زند. دارند راست راست توی چشمش نگاه می کنند و می گویند با برانکو و قطبی مذاکره کرده ایم.این یعنی چه؟ یعنی تو را نمی خواهند.حداقل کمی به اعتبار پیشکسوتان پرسپولیس فکر کن و خودت برو. روزی که علی دایی را برکنار کردند مدیرعامل (رحیمی) می گفت او باید بماند رییس هیات مدیره می گفت دایی برکنار شده.ما گفتیم نامه برکناری رسمی را یک نفر بدهد تا برویم و تا الان هم دایی یک کلام حرف نزده اما هر گاه تیم می برد این آقا در آسمان ستاره می چیند هر گاه می بازد کادر سابق مقصر است.تا کجا می خواهی رویا فروشی کنی؟تو بازیکن نداشتی؟ تو از وقتی آمدی 9 تا بازیکن جذب کردی؟(جعفر پور، خالقی فر، همامی، حاتمی ، میردورقی ، گابریل ، تادو ، علی علیپور و مرتضی قدیمی پور) دست بردار از این توجیهات. وعده نیم فصل را دادی و رفتی تادو را گرفتی. میر دورقی را به عنوان یک سهمیه لیگ برتری گرفتی. دفاع چپ را خالی کردی. گابریل پنالتی زن و کاشته زن را آوردی. تو اگر قرار بود تیم ببندی که تیم پر از تادو می شد!

مدافع سابق تیم ملی درباره اینکه درخشان گفته اگر سه میلیارد می گرفتم کسی نمی توانست مرا برکنار کند اظهار داشت: این چند مربی که که مبلغ قراردادشان بالاست درآمدشان از فوتبال همین مبلغ قرارداد است.مثل یکی دوتا از مربیان نیستند که مثلا برای یک نیم فصل 500 میلیون می گیرند و در کنارش هم کاسبی های پشت پرده دارند.مثل کسانی نیستند که در فلان تیم بی پول جنوبی آقای «گ» را می آورند و بقیه اش ... بماند.مثل برخی ها نیستند که در لیگ یکی از کشورها (فکر نکنید ایران است) در دو هفته پیاپی باعث بقای دو تیم می شوند.

وی تصریح کرد: آقایی که دم از برنامه سه ساله می زند چرا نمی گوید دایی که سه سال قرارداد داشت و سال اول هم طبق برنامه قرار بود سهمیه آسیا بگیرد که از آن هم جلو تر بود و نایب قهرمان شد را چرا خودت در منگنه گذاشته بودی؟ از هفته اول بازی ها داد و هوار می کشید که آبروی پرسپولیس رفت ولی الان خودش تیم پدیده را که نصف تیمش را در اختیار نداشته و به مشکل مالی خورده را می برد و توپ به دیرک تیم هم می خورد بعد می آید در رختکن گریه شوق سر می دهد انگار حماسه ملبورن را خلق کرده!! خدا را شاهد می‌گیرم که من از برد تیم محبوبم خوشحال شدم. حالا سئوال من این است که چه بر سر پرسپولیس آورده ای؟ تو که می گفتی با همین بازیکنان قهرمان می شوی.

منافی ادامه داد:کاری کرده که بازیکنی که دو روز است آمده سر تمرینات به خودش اجازه می دهد به پیشکسوتی مثل شاه محمدی توهین کند.من تعجب می کنم از محمود خوردبین و جعفر کاشانی و مهندس کلانی و دکتر زادمهر که این حرفها و توهین ها به پیشکسوت تیم را می بینند و واکنش نشان ندادند. مگر پرسپولیس برره است که به پیشکسوتش نظام دوبرره می گویند؟ این توهین به همه بزرگان پرسپولیس بود.خجالت آور است.

او در خصوص اینکه درخشان گفته مگر مربی بعدی گارانتی می دهد که موفق شود تصریح کرد: تو که گارانتی دادی به محض اینکه به نیمکت رسیدی همه ضمانت نامه ها و گارانتی ها را پاره کردی! مربی بعدی با تادو باید گارانتی بدهد؟

منافی با یادآوری اتفاقات قبلی گفت: یک موضوع را باید بگویم.دو روز بعد از برکناری علی دایی، سیاسی کادر فنی بدون علی دایی را دعوت کرد و در جلسه با ما گفت در تیمی که به علی دایی 7 هفته فرصت می دهم برای امثال درخشان یک جلسه تمرین هم زیاد است.من در مورد انتخاب او اشتباه کردم و این را بعد از انتخاب او متوجه شدم.اگر شماها حاضرید با کرانچار کار کنید چون کنار دایی بوده اید هوادار هم تنش ایجاد نمی کند و من فردا کرانچار را می آورم.ما گفتیم با دایی آمده و با او می رویم و اتفاقا افشین پیروانی گفت حالا که درخشان را آورده ای بگذار کارش را کند.سیاسی گفت او به من قول قهرمانی داده اما الان مطمئن هستم که اشتباه کرده ام.همه بچه ها هم شاهدند که این حرف‌ها را زد.

وی یادآور شد:این آقا می گوید در نقل و انتقالات مشکل داشتیم. باز خدا را شکر حسین هدایتی پول نقد داد تا این بهانه ها تمام شود. با پول های او رفتید تادو را آوردید.این بهانه ها کهنه و قدیمی شده .کسی هم آنها را نمی پذیرد.این دست و پا زدن ها هم بی فایده است. کسی که قبل از انتصابش با برانکو مذاکره کرده برنامه اش مشخص است.جالب است که این آقا راحت می گوید من به پرسپولیس برنامه دو ساله دادم و بلافاصله طاهری ادعایش را تکذیب کرد.تا کجا آدم باید شخصیت خودش را زیر سئوال ببرد؟

منافی در مورد اینکه خادم گفته انتخاب رحیمی اشتباه بود و او 14 میلیارد را اشتباه خرج کرد اظهار داشت: آقای خادم گفته رحیمی باید از بازیکنان تخفیف می گرفت. تیمی که نایب قهرمان شده و باید پاداش می گرفت از نظر خادم نباید پول خودش را هم می گرفت. او توقع داشته رحیمی به بازیکنان دروغ بگوید.چون رحیمی آدم صاف و صادقی بود و چون فوتبالی بود به درد نمی خورد اما آقایی که پول سه باشگاه را می دهد و تا حالا در کوچه شان هم فوتبال بازی نکرده مدیر لایقی است.وقتی این تفکر مدیران ماست باید هم استقلال و پرسپولیس ورشکسته باشند و کسی برای خریدشان نیاید.

او در پایان اظهار داشت: حرف‌های زیادی برای گفتن دارم اما ترجیح می دهم فعلا ادامه ندهم اما اگر این آقا بخواهد فرافکنی هایش علیه کادر سابق را ادامه دهد جوری جوابش را می دهم که تا یکسال تیتر اول روزنامه ها باشد

سپاس توسط:
    KH@LED

سرپرست ارشد انجمن ورزش
    گيرنده
    DREAM BOX 500
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    Nokia-N73
    تيم ايراني مورد علاقه
    ShahinBoushehr
    تيم خارجي مورد علاقه
    Juventus
    سپاس
    3,425

شکوری: پرسپولیس کار سختی دارد

صباي قم که در چند هفته اخير نتايج خوبي نگرفته فردا در يک بازي حساس به مصاف سرخپوشان پايتخت مي‌ رود.
    هادی شکوری در مورد این دیدار گفت: به نظر من استقلال و پرسپولیس شخصیت خاصی دارند. ما بازی سختی پیش رو داریم ولی برای پرسپولیسی ها سخت تر است چون شرایط تیم ما خوب است در ضمن بازی با تراکتور هم حقمان باخت نبوده. پرسپولیسی ها چیزی برای از دست دادن ندرند ولی ما هم می‌ رویم تا امتیاز جمع کنیم.

او در مورد اینکه مشکلات مالی صباحل شده یا خیر ادامه داد: نه متاسفانه هیچ اتفاقی نیفتاده است و صددرصد این قضیه روی کارمان تاثیرگذار است.

این بازیکن در مورد اشتباهات داوری در بازی قبل و اینکه تاکنون این اشتباهات چقدر به تیمشان ضرر رسانده نظرش را اینگونه بیان کرد: ما از داوری ها خیلی متضرر شدیم حالا هزاربار هم که اشتباهاتشان را قبول کنند. دیگر امتیازاتی که از دست رفته برنمی گردد.

شکوری در پایان در مورد اینکه چرا صبا نتیجه نمی‌گیرد افزود: بعد از اینکه تغییراتی در کادرفنی صورت گرفته طبیعتا زمان می‌ برد می‌ برد تا ما نتیجه بگیریم ولی ما نتیجه می‌ گیریم تا به کسانی که می‌ گیند صبا مدعی سقوط است خیلی چیزها را ثابت کنیم. البته باید این را هم در نظر بگیریم که شرایط دارد سخت تر می‌ شود

سپاس توسط:
    KH@LED

صفحه 1 از 83 12341151 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)