سايت خصوصي سرورهاي يوروکم
صفحه 1 از 49 123411 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 678

موضوع: انجمن هواداران آرسنـــــال (2)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    مدیر تالار ورزش
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    none
    تيم ايراني مورد علاقه
    none
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    1,943
    4,438 مرتبه سپاس در2,809 پست

Ball 1 Anim انجمن هواداران آرسنـــــال (2)

با توجه به 100 صفحه ای شدن تایپیک قبل, از این پس اخبار مربوط به این باشگاه را در اینجا قرار بدهید و دوستان میتوانند در این تاپیک درباره باشگاه آرسنال به بحث و گفتگو بپردازند.

فشردن دکمه تشکر نشانه شخصیت شما و نزدن ان ....

چوبخت عرب بر عجم تیره گشت __همه روز ایرانیان تیره گشت

ز شیر شتر خوردن و سوسمار__عرب را بجائی رسیده است کار

دریغ است ایران که ویران شود__کنام پلنگان و شیران شود
    2 سپاس توسط:
    AREZOO200,hojjat_hd

مدیر تالار ورزش
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    none
    تيم ايراني مورد علاقه
    none
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    1,943

آرسنال 1-0 چلسی؛ توپچی ها قهرمان جام خیریه انگلیس شدند

یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۸

8

بازیکنان آرسنال

توپچی‌های لندن با شکست همشهری آبی‌پوش خود برای دومین سال متوالی قهرمان جام خیریه انگلیس شدند.
    به گزارش ورزش 11، جام خیریه، نخستین دیدار از فصل جدید فوتبال انگلیس امروز (یکشنبه) با جدال تیم‌های چلسی، قهرمان فصل گذشته لیگ برتر و آرسنال، قهرمان فصل گذشته جام حذفی انگلیس در ورزشگاه ومبلی لندن برگزار شد که این بازی را توپچی‌ها با نتیجه یک بر صفر به سود خود به پایان رساندند و برای دومین سال متوالی برنده این جام شدند.

تنها گل این بازی را الکس اوکسلید چمبرلین در دقیقه 24 با پاسی از تئو والکات به ثمر رساند تا مربی فرانسوی‌اش، آرسن ونگر برای اولین بار در 13 رویارویی خود با ژوزه مورینیو، سرانجام موفق به شکست همتای پرتغالی‌ خود شود. به این ترتیب طلسم ناکامی‌های ونگر برابر چلسی تحت هدایت آقای خاص شکست شد.

این بازی همچنین اولین رویارویی پتر چک، دروازه‌بان آرسنال با هم‌تیمی‌های فصل گذشته‌اش بود و در ناکامی آبی‌پوشان لندن تأثیرگذار بود. آرسنال فصل گذشته نیز با شکست منچسترسیتی موفق به کسب عنوان قهرمانی جام خیریه یا همان سوپرجام فوتبال انگلیس شده بود.

منبع خبر: خبرگزاری تسنیم

مدیر تالار ورزش
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    none
    تيم ايراني مورد علاقه
    none
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    1,943

چه کسی مانع رفتن سوارز به آرسنال شد؟

یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۳:۴۳

5

لوییز سوارز

اختصاصی | لوئیس سوارز درباره کسی که نگذاشت او به آرسنال برود گفته است.
    به گزارش ورزش 11، لوییز سوارز اعتراف کرده که استیون جرارد مانع رفتن او به آرسنال شده است.
    به گفته مهاجم فعلی بارسلونا اگر جرارد نبود او در فصل 14-2013 در آنفیلد بازی نمی کرد و به جای آن به آرسنال رفته بود.
    سوارزدر مصاحبه ای با ای اس پی ان گفته که فاصله ای با پیوستن به آرسنال نداشته است:
    جرارد یکی از بهترین های دنیاست. در فوتبال سخت است که دوستان زیادی داشته باشی. اگر بخواهی دوستان زیادی داشته باشی اوضاع برایت پیچیده می شود. چون همه چیز مربوط به ورزش است.
    اما جرارد یکی از بهترین ها است و در طول بازی کردن من حمایت های زیادی از من کرده است. با وجود انتقادات زیادی که از من در انگلیس شد، او همیشه پشت من بود و از من حمایت می کرد. وقتی می خواستم به آرسنال بروم او گفت که صبر کنم و گفت که اگر فصلی فوق العاده داشته باشم یکی از بهترین تیم های اروپا برای خریدنم اقدام می کنند. این را همیشه به یاد خواهم داشت و حرفش درست بود چون فصل بعد بارسلونا مرا خرید.

منبع خبر: مرکز خبر ورزش 11

مدیر تالار ورزش
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    none
    تيم ايراني مورد علاقه
    none
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    1,943

علت ناکامی آرسنال در فصل گذشته لیگ برتر از دید ونگر

یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۳

3

آرسن ونگر

سرمربی ۶۵ ساله توپچی‌های لندن دلیل ناکامی تیمش در فصل ۱۵-۲۰۱۴ لیگ برتر را فاش کرد.
    به گزارش ورزش 11، چلسی، قهرمان لیگ برتر و آرسنال، قهرمان جام حذفی انگلیس از ساعت 18:30 امروز (یکشنبه) در ورزشگاه ومبلی شهر لندن به مصاف هم می‌روند تا تکلیف قهرمان نودوسومین دوره جام خیریه (سوپرجام) انگلیس مشخص شود.

آرسن ونگر که شاگردانش در شش بازی اول فصل 15-2014 تنها دو پیروزی کسب کردند و به چهار تساوی تن دادند، در آستانه دیدار سوپرجام انگلیس گفت: حقیقت ماجرا این است که چلسی فصل گذشته را با قدرت آغاز کرد (پنج پیروزی در شش بازی اول)، اما ما شروع خوبی نداشتیم. تیم چلسی به خصوص در مقطع آغازین فصل در کارهای دفاعی نسبت به ما استحکام و ثبات بیشتری داشت.

سرمربی فرانسوی توپچی‌های لندن که او و شاگردانش در این فصل به دنبال اولین قهرمانی خود در مسابقات لیگ برتر پس از سال 2004 هستند، تصریح کرد: فصل گذشته پس از گذشت شش هفته، ما 11 امتیاز از چلسی عقب بودیم و در نهایت با 13 امتیاز اختلاف نسب به این تیم فصل را به پایان بردیم. این نشان می‌دهد که همان شش بازی اول فصل در قهرمانی چلسی تأثیرگذار بوده است. اینکه ما قهرمان نشدیم به خاطر شروع قدرتمند آبی‌پوشان لندنی و شروع آرام ما بود.

وی افزود: البته اینکه آرسنال شروع خوبی نداشت قطعاً دلایلی هم داشت. ما از همان ابتدا به مدت چهار ماه الیویه ژیرو، لورن کوشیلنی و مسعوت اوزیل را به خاطر مصدومیت در اختیار نداشتیم. دنی ولبک هم از 31 آگوست سال گذشته به جمع‌مان اضافه شد، ولی این فصل اوضاع فرق می‌کند.

شاگردان آرسن ونگر با وجود ناکامی در لیگ برتر اما در دو فصل اخیر موفق به فتح جام حذفی انگلیس شده‌اند.

منبع خبر: مرکز خبر ورزش 11

مدیر تالار ورزش
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    none
    تيم ايراني مورد علاقه
    none
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    1,943

ونگر:مقابل چلسی دچار عقده شده ‏بودیم

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، پس از پیروزی 1-0 تیمش مقابل چلسی در کامیونیتی شیلد، از اینکه به ‏طلسم ناکامی مقابل رقیب همشهری پایان دادند، ابراز خشنودی کرد.‏

به گزارش "ورزش سه"، توپچی ها که مدت ها بود مقابل رقیب همشهری به پیروزی نرسیده بود، در این ‏دیدار با گل الکس اکسلید چمبرلین پیروز شد و اولین جام فصل را بالای سر برد.‏
    ونگر که برای اولین بار مقابل ژوزه مورینیو به پیروزی رسید، به خبرنگاران گفت:" ما از نظر بدنی ‏دچار مشکل شدیم. زمین شرایط خیلی خوبی نداشت. ما 1-0 پیش افتادیم و شاید کمی بیش از اندازه برای ‏حفظ برتری مان تلاش کردیم اما مطمئنا به دنبال کسب پیروزی بودیم. ‏
    وقتی از دفاع خارج می شدیم، خطرناک به نظر می رسیدیم اما کمی بیش از اندازه در زمین خودمان ‏ماندیم. ما در لحظاتی دست پاچه بودیم و شاید به این خاطر بودیم که کمی مقابل چلسی دچار عقده شده ‏بودیم."‏
    پتر چک در اولین دیدار رسمی اش برای آرسنال، دروازه اش را بسته نگه داشت اما ونگر معتقد است ‏عملکرد دفاعی تیمش از نیم فصل دوم فصل گذشته بهبود پیدا کرده بود:" در نیم فصل دوم فصل قبل ما ‏در 19 دیدار، 13 گل خوردیم بنابراین، آمار دفاعی مان بهبود پیدا کرده بود و امیدواریم بار دیگر همین ‏روند را داشه باشیم.‏
    پیش فصل خوب پیش رفت و ما می خواهیم از همان جایی که فصل قبل را تمام کردیم، کارمان را دنبال ‏کنیم."‏

مدیر تالار ورزش
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    none
    تيم ايراني مورد علاقه
    none
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    1,943

ونگر برای اولین بار در تاریخ، مورینیو را شکست داد

دیدار امشب آرسنال و چلسی، حاوی نکته مهمی بود.

طرفداری- آرسنال لحظاتی قبل موفق شد در فینال جام خیریه، چلسی را شکست دهد. این بازی، اولین پیروزی آرسن ونگر در برابر مورینیو در دیدارهای رسمی بود. در 13 جدال قبلی دو مربی، شش تساوی و هفت پیروزی نصیب مورینیو شده بود.
    بدین ترتیب آرسنال اولین جام فصل فوتبال انگلیس را از آن خود کرد.

مدیر تالار ورزش
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    none
    تيم ايراني مورد علاقه
    none
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    1,943

صحبت های ونگر: چلسی

پایگاه خبری GunnersTrust: مصاحبه آرسن ونگر بعد از دیدار مقابل چلسی.

در مورد پیروزی...

بازی سختی بود. گل اول را به ثمر رساندیم و بعد از آن می توانستید ببینید که دو تیم با تمرکز و تعهد کامل بازی کردند. شاید در بخش هایی از بازی تنها سعی کردیم از برتری خود حفاظت کنیم اما می توانستید ببینید که تیم من واقعا مصمم بود تا گلی دریافت نکند. گاهی با تمرکز بر روی جنبه دفاعی، پتانسیل هجومی خود را از دست دادیم اما هر بار که حمله کردیم یک موقعیت بدست آوردیم. امروز موقعیت های بسیاری داشتیم و بهترین موقعیت های بازی نصیب ما شد. مقابل تیم خوبی برنده شدیم، یک جام دیگر بدست آوردیم بنابراین نکته مثبتی است.

در مورد اینکه آرسنال فلسفه خود را کنار زد...

هیچ چیز را کنار نزدیم. خوب دفاع کردم. بازی ما بر مبنای هم بستگی، استحکام و خوب دفاع و حمله کردن است. باور دارم به این خاطر دفاع کردیم که موانع ذهنی پیش روی بازیکنانم وجود داشت. آنها بیشتر نگران حفظ برتری مقابل چلسی بودند تا ارائه یک فوتبال هجومی. باید آن را بپذیریم و فکر نمی کنم که این به معنای کنار گذاشتن فلسفه تیم باشد، بلکه حقیقتی است که می گوید می خواستیم اینگونه برنده شویم. کاملا به آن افتخار می کنم.

در مورد اینکه شکست دادن خوزه مورینیو موجب خوشحالی است...

شادی مضاعفی وجود دارد زیرا دیداری را که میان دو تیم بسیار خوب برگزار شد را برنده شدیم و همچنین مقابل تیمی با پتانسیل هجومی چلسی گلی دریافت نکردیم. در نهایت می خواستیم برنده شویم و به آن رسیدیم.

در مورد اینکه برای اولین بار مورینیو را شکست دادید...

صادقانه باید بگویم که این مساله هیچ تاثیری در ذهن من نداشت. البته تا زمانی که در هر کنفرانس مطبوعاتی با این سوال روبرو می شدم تاثیری روی تیم داشت. قطعا این نتیجه به نوع رفتار تیمم در بخش هایی از بازی کمک می کند. برای آنها مهم بود که این مانع را از پیش رو بردارند.

در مورد اینکه آیا صحبت های مورینیو هنوز هم شما را آزار می دهد...

در شغلی هستیم که باید به مردم و همه احترام بگذارید. شغل سختی است و تنها فکر می کنیم این مساله حیاتی است و بارها در نشست های مربیان گفته ام که مربیان باید به هم احترام بگذارند.

در مورد جک ویلشیر...

نمی توانست در این بازی حضور پیدا کند زیرا دیروز مشکلی از ناحیه زانو پیدا کرد. در زمین تمرین اتفاق افتاد. به هیچ وجه فکر نمی کنم بد باشد اما به من گفته نشده این دو روز طول می کشد یا 5 روز. نمی دانم چه مدت در دسترس نخواهد بود. باید چند روز باشد.

در مورد سطح اعتماد به نفس آرسنال برای شروع فصل جدید...

از نظر اعتماد به نفس شرایط خوب است، مثبت است و به شما اجازه می دهد با باور کافی روی بازی بعدی خود متمرکز شوید. به بازیکنان شما نشان می دهد که کار درستی انجام می دهند و بجز آن، اکنون لیگ برتر شروع می شود. باید در تک تک بازی ها با عملکرد مورد نیاز ظاهر شویم. شروع کار ما مقابل وستهم و کریستال پالاس کمی غلط انداز است، دو بازی دربی و سپس بلافصاله مقابل لیورپول قرار می گیریم. باید اولیت های خود را برای شروع خوب حفظ کنیم زیرا سال گذشته در شروع فصل مشکل داشتیم.

در مورد پتر چک...

او خوب عمل کرد. شاید روی بازیکنان چلسی نیز تاثیر داشت زیرا آنها احساس می کردند برای گلزنی مقابل او باید گل فوق العاده ای بزنند. وقتی چنین ذهنیتی دارید گاهی می خواهید بیش از اندازه تلاش کنید. وقتی ادن هازارد در نیمه دوم آن موقعیت را داشت دقیقا همین اتفاق صورت گرفت.

در مورد گزینه های هجومی...

به بازی ها بستگی دارد. سعی می کنم به گزینه هایی که در طول فصل دارم نگاه کنم. امروز احساس کردم که می خواهم از سرعت تیو برای رفتن به پشت دفاع حریف استفاده کنم. در نیمه اول به سختی کار کردیم، توپ های زیادی برایش فراهم نکردیم اما او خیلی سخت تلاش کرد. در نیمه دوم وقتی جیرود به زمین امد فکر کردم حضور فیزیکی خود را در اختیار تیم می گذارد که آن زمان به ان نیاز داشتیم.

در مورد کریم بنزما...

نه، اتفاقی در حال وقوع نیست. صادقانه نه. نمی توانم چه کسی این داستان را در آورده. رسانه های اسپانیایی یا انگلیسی؟ نمی دانم.

مدیر تالار ورزش
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    none
    تيم ايراني مورد علاقه
    none
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    1,943

آخرین اخبار در مورد انتقال بنزما :

♦ به گزارش Daily Mail، کریم بنزما هدف اصلی آرسن ونگر در نقل و انتقالات است و آرسنال پیشنهادی به مبلغ حدود 50 میلیون پوند برای مهاجم فرانسوی رئال مادرید ارائه داده اند.

رادیو کادنا سر: (از معتبر ترین منابع رئالی که خبر انتقال اوزیل به آرسنالم برای اولین بار گفت)

آرسنال حاضره تا 60 میلیون یورو برای خرید مهاجم هزینه کنه و کریم بنزما هدف اصلی ونگر تو نقل و انتقالاته. اونا در صورتی که در جذب بنزما ناموفق باشن به دنبال لواندوفسکی میرن.

اونا تاکنون با رئال مادرید در تماس نبودن و فقط با وکیل بنزما تماس هایی داشتن که بدونن انتقالش امکان پذیر هست یا نه که جواب اون "بله" بوده.

در مصاحبه ی آخر وکیل بنزما هم تغییر توی لحنش مشخصه به شکلی که "اون حتماً می مونه" به "فکر می کنم بمونه" تغییر پیدا کرده.

مدیر تالار ورزش
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    none
    تيم ايراني مورد علاقه
    none
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    1,943

اوکس: در این فصل گلهای بیشتری می خواهم

پایگاه خبری GunnersTrust: الکس اوکسلید-چمبرلین از گل خود در کامیونیتی شیلد در ومبلی لذت برده و در فصل جدید می خواهد گلهای بیشتری مانند آن را به ثمر رساند.

سیزدهمین گل این ملی پوش انگلیسی برای آرسنال یک از به یاد ماندنی ترین ها بود، یک شلیک سنگین به گوشه بالای دروازه چلسی، که برای یک پیروزی برجسته مقابل یکی از رقبای توپچی ها برای فتح لیگ کافی بود.

چمبرلین بعد از بازی گفت: "در مورد ' گل شگفت انگیز' نمی دانم، اما واقعا دیدن اینکه این توپ به درون دروازه رفت خوب بود. من در امارات کاپ هم گلزنی کردم، و این کاری است که نیاز دارم این سال انجام دهم، شکی در آن نیست و نمی ترسم از اینکه بگویم به زدن گل های بیشتری نیاز دارم.

" در این فصل از نظر شخصی هدف گذاری من این است. بنابراین هر بار که من در زمین باشم مهم است که سعی کنم از طریق گل و یا پاس گل مشارکت داشته باشم، این چیزی است که من نیاز دارم. [گلزنی در یکشنبه] واقعا خوب بود و اینکه گل پیروزی بود ، موجب شد کمی خاص شود.

چمبرلین اضافه کرد: "سرتاسر مسابقه واقعا خوب بازی کردیم. نتوانستیم بهترین کارهایی که با توپ میکنیم را ارائه کنیم، به این خاطر فکر می کنم چلسی سزاوار اعتبار است، آنها قدرت دفاعی زیادی دارند، و بعضی اوقات موجب توقف بازی ما شدند.

"اما به اندازه کافی کارمان را انجام دادیم، واقعا به عنوان یک تیم به خوبی دفاع کردیم و کمترین موقعیت را به آنها دادیم. این برای ورود به فصل واقعا مثبت است، چرا که این چیزی است که در بازی های بزرگ گاهی اوقات با آن مواجه میشویم.

"من به این تیم کاملا ایمان و اعتماد دارم و فکر می کنم که این میتواند در کل تیم به اشتراک گذاشته شود. به عنوان گروهی از بازیکنان، ما سالهای زیادی است که در کنار هم هستیم، به طوری که یک روحیه تیمی و حس با هم بودن حقیقی وجود دارد."

سپاس توسط:
    hojjat_hd

مدیر تالار ورزش
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    none
    تيم ايراني مورد علاقه
    none
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    1,943

جشن قهرماااانی

سپاس توسط:
    hojjat_hd

صفحه 1 از 49 123411 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)