سايت خصوصي سرورهاي يوروکم
صفحه 1 از 43 123411 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 737

موضوع: انجمن هواداران منچستر يونايتد (3)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    مدیر تالار ورزش
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    none
    تيم ايراني مورد علاقه
    none
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    1,943
    4,438 مرتبه سپاس در2,809 پست

پیش فرض انجمن هواداران منچستر يونايتد (3)

انجمن هواداران منچستر يونايتد (3) شياطين سرخ

با توجه به 100 صفحه ای شدن تایپیک قبل, از این پس اخبار مربوط به این باشگاه را در اینجا قرار بدهید و دوستان میتوانند در این تاپیک درباره باشگاه منچستر یونایتد به بحث و گفتگو بپردازند.

رتبه جهانی:
    12

رتبه اروپا:
    10

نام کامل:
    باشگاه فوتبال منچستر یونایتد

لقب:
    شیاطین سرخ

شهر:
    منچستر

کشور:
    انگلیس

سال تاسیس:
    1878

مالک:
    خانواده گلیزر

مدیرعامل:
    جوئل و آورام گلیزر

سرمربی:
    لوئیس فان خال

کاپیتان:
    وین رونی

وب سایت رسمی:
    www.manutd.com

بهترین گلزن:
    بابی چارلتون (249)

بیشترین بازی:
    رایان گیگز (937)

بهترین برد:
    منچستر یونایتد 10-0 اندرلخت (26 سپتامبر سال 1956)

بدترین باخت:
    منچستر یونایتد 0-7 ولورهمپتون واندررز (26 دسامبر سال

فشردن دکمه تشکر نشانه شخصیت شما و نزدن ان ....

چوبخت عرب بر عجم تیره گشت __همه روز ایرانیان تیره گشت

ز شیر شتر خوردن و سوسمار__عرب را بجائی رسیده است کار

دریغ است ایران که ویران شود__کنام پلنگان و شیران شود
    سپاس توسط:
    Reza_Meybod

مدیر تالار ورزش
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    none
    تيم ايراني مورد علاقه
    none
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    1,943

ادعای RMC: پیشنهاد یک ساله منچستریونایتد به زلاتان ابراهیموویچ

گزارش ها حاکی از این است که شیاطین سرخ قصد دارند ستاره سوئدی پاریس سن ژرمن را در تابستان پیش رو به اولدترافورد بیاورند.

طرفداری- بر اساس گزارش هایی که در فرانسه منتشر شده اند، باشگاه منچستریونایتد قراردادی یک ساله را به زلاتان ابراهیموویچ پیشنهاد داده است تا این ستازه سوئدی را در تابستان پیش رو با انتقالی آزاد به اولدترافورد بیاورد. ابراهیموویچ در اوایل این هفته آخرین بازی خود را برای تیم پاریسی انجام داد و اکنون به نظر می رسد که در آستانه آخرین انتقال بزرگ زندگی حرفه ای خودش قرار دارد. به گزارش RMC که یک ایستگاه رادیویی معتبر در فرانسه به حساب می آید، زلاتان هم اکنون در حال بررسی پیشنهاد خیره کننده منچستریونایتد است. خبرنگار این ایستگاه رادیویی گزارش داده است که شیاطین سرخ دستمزد هفتگی 225 هزار پوندی را به ابراهیموویچ پیشنهاد کرده اند. مدت اولیه این قرارداد به مدت یک سال است و بر اساس بندی می توان آن را برای یک سال دیگر نیز تمدید کرد. شنیده ها حاکی از این است که ستازه سوئدی در واکنش به این پیشنهاد از منچستریونایتد اطلاعاتی را در زمینه برنامه های این باشگاه در تابستان جاری و سرمربی فصل آینده این باشگاه پرسیده است تا از درستی انتخاب خود مطمئن شود. رسانه BeIn Sports نیز روز گذشته از احتمال بالای انجام این انتقال پرده برداشته بود.
    زلاتان در اوایل فصل جاری اعلام کرده بود تا زمانی که لوئیس فن خال در منچستریونایتد حضور داشته باشد، پیشنهاد این تیم را بررسی نخواهد کرد، بنابراین وجود چنین پیشنهادی می تواند به معنای پایان کار این سرمربی هلندی در شهر منچستر باشد. علاوه بر این، رابطه بسیار خوب ژوزه مورینیو با ابراهیموویچ نیز ممکن است گواهی بر انتصاب قریب الوقوع این سرمربی پرتغالی به عنوان سرمربی یونایتد باشد.
    گفتنیست ابراهیموویچ روز گذشته در مصاحبه ای عنوان کرده بود که از همین حالا تیم فصل آینده اش را انتخاب کرده است، اما نام آن تیم را به رسانه ها لو نخواهد داد.

مدیر تالار ورزش
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    none
    تيم ايراني مورد علاقه
    none
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    1,943

سونس: ابراهیموویچ باعث جذابیت مجدد فوتبال منچستریونایتد خواهد شد

گرام سونس معتقد است که منچستریونایتد با جذب زلاتان ابراهیمموویچ، قطعه گمشده خود را پیدا خواهد کرد.

طرفداری- زلاتان ابراهیموویچ در اوایل این هفته آخرین بازی خود را برای تیم پاریسی انجام داد و اکنون به نظر می رسد که در آستانه آخرین انتقال بزرگ زندگی حرفه ای خودش قرار دارد. در حالی که در 24 ساعت اخیر منابع مختلفی از پیشنهاد منچستریونایتد برای جذب این بازیکن خبر داده اند، گرام سونس - بازیکن سابق لیورپول و کارشناس شبکه اسکای – معتقد است که شیاطین سرخ باید ابراهیموویچ را به هر نحوی جذب کنند. به گزارش Sky Sports، منبعی فرانسوی مدعی شده است که زلاتان با پیشنهادی خیره کننده از منچستریونایتد مواجه شده است و هم اکنون در حال بررسی این پیشنهاد است. در همین حال، گرام سونس درباره امکان وقوع این انتقال و تاثیرات آن اظهار داشت:
    من قطعاً به دیدن زلاتان در لیگ برتر علاقه مند هستم و یکی از هواداران او محسوب می شودم. وقتی که به منچستریونایتد نگاه می کنم، فقدان یک جرقه را در این تیم حس می کنم. با توجه به عدم حضور آن ها در رقابت های فصل آینده لیگ قهرمانان، آن ها به چیزی نیاز دارند که موتورشان را روشن کند. می توانیم به عقب تر باز گردیم و نمونه هایی همچون جورج بست و ویلی مورگان را به یاد آوریم یا به حضور دیوید بکهام و رایان گیگز در وینگ ها اشاره کنیم. این افراد قادر بودند (با توانایی هایشان) شما را از صندلی تان جدا کنند. یونایتد در چند سال اخیر خالی از چنین بازیکنانی بوده است. ابراهیموویچ این گزینه را در اختیار شما می گذارد. آیا جو استادیوم و فشارها روی عملکرد او تاثیر منفی می گذارد؟ به هیچ وجه.
    فکر می کنم زلاتان همچون یک کاتالیزور می تواند منچستریونایتد را به ارائه فوتبالی که از این تیم انتظار دارید برساند، فوتبالی که شما را از صندلی تان جدا کند. هرچقدر که دلش می خواهد به او پول بدهید، که مطمئناً پول زیادی خواهد بود، و او در مقابل یک سال عالی را به شما می دهد و شاید حتی دو سال عالی را از او بهره بگیرید.

منچستریونایتد در این فصل به شدت بر روی بازیکنان کم سن و سالی همچون مارکوس رشفورد و آنتونی مارسیال تکیه کرده است، اما سونس معتقد است که روند پیشرفت این بازیکنان نباید معیاری در مورد انتقال ابراهیموویچ به اولدترافورد باشد. وی در این باره اظهار داشت:
    فکر نمی کنم این انتقال موجب جلوگیری از پیشرفت کسی بشود. زلاتان مهاجم اصلیتان خواهد بود و شما اطراف او را با بازیکنان دیگر پر می کنید. منچستریونایتد باشگاهی نیست که منتظر بماند تا افراد به بازیکنانی بزرگ تبدیل شوند. آن ها اکنون به این نیاز دارند که محصول نهایی را در اختیار داشته باشند و ملزم به کسب موفقیت هستند، بنابراین از نظر من جذب زلاتان یک ضرورت است. این انتقال بدین مفهوم است که شما کسی را جذب کرده اید که موجب بر انگیخته شدن قوه تخیل و رویاپردازی هواداران خواهد شد و باعث خواهد شد تا تیم با همان غرور، اگر می خواهید آن را ین گونه بنامید، با همان غروری که همیشه با منچستریونایتد مرتبط بوده است بازی کند. غروری که به عنوان رقیب آن ها باعث آزردگی شما می شود، اما اگر بخواهم نهایت بی طرفی را لحاظ کنم، لذت زیادی را نیز می تواند به همراه داشته باشد. اگر شخصی وجود داشته باشد که بتواند این غرور را باز گرداند و از آن پشتیبانی کند، او زلاتان ابراهیموویچ خواهد بود.

مدیر تالار ورزش
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    none
    تيم ايراني مورد علاقه
    none
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    1,943

رایولا: پیشنهاد منچستریونایتد به زلاتان صحت ندارد

مدیر برنامه های زلاتان ابراهیموویچ، اخبار مربوط به پیشنهاد منچستریونایتد به موکلش را رد کرد.

طرفداری- در حالی که در ساعات گذشته اخبار زیادی درباره پیشنهاد یک ساله منچستریونایتد به زلاتان ابراهیموویچ منتشر شده بود، مدیر برنامه های مشهور وی - مینو رایولا -در تماسی با اسکای اسپورتس، این خبر را تکذیب کرد و آن را "غیر واقعی" خواند. گفتنیست زلاتان آخرین بازی خود برای پاریس ژرمن را در اوایل هفته جاری انجام داد و در فصل آینده به باشگاه جدیدی ملحق خواهد شد.

مدیر تالار ورزش
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    none
    تيم ايراني مورد علاقه
    none
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    1,943

منچستریونایتد و یک انتخاب ؛ فن خال یا دخیا

باقی ماندن لوئیس فن خال در اولدترافورد برای فصل آینده می تواند به قیمت جدایی داوید دخیا از منچستریونایتد تمام شود.

طرفداری- داوید دخیا – سنگربان اسپانیایی منچستریونایتد – در حال بررسی شرایط ادامه حضورش در این باشگاه است و در صورتی که لوئیس فن خال هلندی برای یک سال دیگر در این باشگاه باقی بماند، دخیا به خروج از یونایتد فکر خواهد کرد. به گزارش Guardian، دروازه بان 25 ساله شیاطین سرخ در تابستان گذشته درخواست خروج از منچستریونایتد و پیوستن به رئال مادرید را داده بود، اما تاخیر در ثبت کاغذبازی های اداری موجب شد تا این انتقال در موعد مقرر انجام نشود و باز هم دخیا را در اولدترافورد ببینیم. پس از این اتفاق، وی قرارداد جدید 4 ساله ای را با منچستریونایتد امضا کرد که او را تا سال 2019 با این باشگاه تحت قرارداد می کرد. با این وجود، به نظر می رسد که دخیا رابطه خوبی با فن خال ندارد و منتظر مشخص شدن سرمربی فصل آینده باشگاه می باشد تا درباره آینده اش تصمیم گیری کند. ابقای فن خال می تواند یک تابستان پر ماجرای دیگر را برای 3 طرف درگیر قضیه – داوید دخیا، منچستریونایتد و رئال مادرید – به وجود آورد. منچستریونایتد فصل جاری لیگ برتر را در رتبه پنجم به پایان خواهد برد و فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا حضور نخواهد داشت. تنها دستاورد فن خال از این فصل می تواند قهرمانی در جام حذفی انگلستان باشد، جایی که شیاطین سرخ با کریستال پالاس بازی خواهند کرد.
    در ماه های اخیر، ژوزه مورینیو بیشترین شانس را برای جایگزینی فن خال در فصل آینده دارا بوده است و بسیاری از منابع حتی از امضا شدن پیش قراردادی بین اد وودوارد – مدیر اجرایی شیاطین سرخ – و مورینیو خبر داده اند. خورخه مندس – مدیر برنامه مشهور پرتغالی - وکالت دخیا و مورینیو را بر عهده دارد و پیوستن مورینیو به یونایتد موجب خواهد شد تا دخیا با خوشحالی به کارش در این تیم ادامه دهد. دخیا در مراسم انتخاب بهترین های سال باشگاه منچستریونایتد برای سومین بار پیاپی موفق به دریافت جایزه بهترین بازیکن سال شد تا نام خود را در تاریخ این باشگاه جاودانه کند. دخیا همچنین در دیدار امروز تیمش مقابل بورنموث می تواند با ثبت یک کلین شیت، جایزه دستکش طلایی فصل لیگ برتر را به طور مشترک با پتر چک در اختیار داشته باشد، جایزه ای که در طول دوران حضورش در انگلستان هنوز موفق به کسب آن نشده است.
    گفتنیست شب گذشته همچنین گزارش هایی مبنی بر پیشنهاد یک ساله منچستریونایتد به زلاتان ابراهیموویچ منتشر شده بود که خیلی زود از طرف مدیر برنامه های این ستاره سوئدی تکذیب شد.

سپاس توسط:
    Reza_Meybod

مدير ارشد انجمن بازی های رایانه ای , مدیر تالار ورزش
    سيم کارت
    0935
    گوشي/تبلت من
    Sony Xperia Z
    تيم ايراني مورد علاقه
    Persepolis
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    8,167
    5,338 مرتبه سپاس در3,821 پست

صدمین گل وین رونی در الدترافورد (عکس)

وین رونی، کاپیتان منچستریونایتد، در دیدار امشب تیمش مقابل بورنموث، تعداد گل های زده اش در لیگ برتر برای شیاطین سرخ را به 100 رساند.

به گزارش "ورزش سه"، رونی که در سال 2004 از اورتون به منچستریونایتد پیوست، در دقیقه 43 دیدار امشب توانست تعداد گل های زده اش برای این تیم در ورزشگاه خانگی شان در لیگ برتر را به عدد 100 برساند. از زمان آغاز رقابت های لیگ برتر در سال 1992، یونایتدها 1005 گل در الدترافورد به ثمر رساندند و رونی با زدن تقریبا 10 درصد از این گل ها، بیش از هر بازیکنی هواداران را در الدترافورد خوشحال کرده است.

سيم کارت
    0935
    گوشي/تبلت من
    Sony Xperia Z
    تيم ايراني مورد علاقه
    Persepolis
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    8,167

بازرسی بدنی مدیر یونایتد در الدترافورد (عکس)

اتفاقات روز یکشنبه در ورزشگاه الدترافورد باعث شد تا برای دیدار امشب، تدابیر امنیتی شدید تری اعمال شود.

به گزارش "ورزش سه"، پیدا شدن یک بسته مشکوک در الدترافورد، باعث شد دیدار منچستریونایتد-بورنموث لغو و به امشب موکول شود. امشب هم تدابیر امنیتی به اندازه ای شدید بود که حتی اد وودوارد، مدیر اجرایی منچستریونایتد، با بازرسی بدنی وارد ورزشگاه شد.

سيم کارت
    0935
    گوشي/تبلت من
    Sony Xperia Z
    تيم ايراني مورد علاقه
    Persepolis
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    8,167

پیروزی پرگل منچستریونایتد برابر بورنموث

منچستریونایتد در آخرین دیدار فصل لیگ برتر، با نتیجه -1 بورنموث را از پیش رو برداشت.

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار شاگردان لوئیس فان خال نمایش بهتری از حریف ارائه دادند و توانست به یک پیروزی پرگل برسند؛ هرچند این نتیجه برای رسیدن آنها به چمپیونزلیگ کافی نبود.

منچستریونایتد بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی موقعیت هایی روی دروازه بورنموث ‏ایجاد شد. برتری شیاطین سرخ ادامه داشت و در مقابل تیم میهمان با چنگ و دندان از باز شدن دروازه اش ‏جلوگیری می کرد.‏
    موقعیت یونایتد یکی بعد از دیگری از دست رفت اما در حالی که به نظر می رسید نیمه اول بدون گل به ‏پایان خواهد رسید، سرانجام وین رونی قفل دروازه بورنموث را باز کرد. ‏

همکاری ماتا و مارسیال، یک موقعیت خوب نصیب رونی کرد و او هم با ضربه ای دقیق، حساب کار را ‏‏1-0 کرد. در ثانیه های پایانی اتفاق خاصی رخ نداد و این نیمه با همان یک گل به پایان رسید.‏

نیمه دوم را هم یونایتدها بهتر آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی می توانستند به گل برسند اما ضربه ‏دیدنی مایکل کریک به تیر دروازه برخورد کرد.‏

حملات این تیم ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه 74، مارکوس راشفورد توانست گل دوم را برای تیمش به ‏ثمر برساند. پاس عالی آنتونیو والنسیا در موقعیتی مناسب به راشفورد رسید و او هم به راحتی کار را تمام ‏کرد.‏

بعد از این گل هم برتری تیم میزبان ادامه پیدا کرد و بازیکنان این تیم بعد از اینکه یکی دو موقعیت خوب ‏را از دست دادند، در دقیقه 87 به گل سوم رسیدند. این بار نوبت اشلی یانگ بود که روی پاس بی نقص ‏وین رونی، دروازه بورنموث را باز کرد.‏

اما این پایان کار نبود و در ثانیه های پایانی بورنموث توانست یکی از گل های خورده را جبران کند.‏ در واقع روی آخرین ضربه بازی بود که شوت گرادل بعد از برخورد به اسمالینگ، وارد دروازه دخیا شد. به این ترتیب، بازی با نتیجه 3-1 به سود منچستریونایتد به پایان رسید.

سيم کارت
    0935
    گوشي/تبلت من
    Sony Xperia Z
    تيم ايراني مورد علاقه
    Persepolis
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    8,167

فان‌خال: انتظارات هواداران بیش از حد بالاست

لوئیس فان‌خال، سرمربی منچستریونایتد عنوان کرد که انتظارات هواداران منچستریونایتد بسیار بالاست.

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته دو تیم منچستریونایتد و بورنموث در آخرین دیدار لیگ برتر امسال به مصاف یکدیگر رفتند که شیاطین سرخ موفق شدند 3-1 حریف خود را شکست دهند و هم امتیاز با سیتی و با تفاضل گل کمتر در رده ی پنجم کار را به پایان برسانند. پس از بازی و در کنفرانس خبری فا‌ن‌خال عنوان کرد که انتظار هواداران یونایتد از او بسیار بالاست.

او گفت:" تعیین کردن قهرمانی به عنوان هدف در اول فصل واقع گرایانه نبود. انتظارات در اینجا بسیار بالاست ولی فکر می‌کنم بیش از حد بالاست. ما یک تیم در دوره ی گذار هستیم و همانطور که گفتم، کارم را در یونایتد شروع کرده ام و شاید باید پیامم را واضح تر به گوش همه برسانم." تیم فان‌خال در فینال جام حذفی به مصاف کرستال پالاس خواهد رفت و برای تنها جام باقی مانده خواهد جنگید.

سيم کارت
    0935
    گوشي/تبلت من
    Sony Xperia Z
    تيم ايراني مورد علاقه
    Persepolis
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    8,167

رونی: در انگلیس در خط حمله بازی خواهم کرد

وین رونی، کاپیتان تیم ملی انگلیس عنوان کرد که آماده است در خط میانی برای سه شیرها به میدان برود ولی مطمئن است که مربی از او در خط حمله استفاده خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، رونی شب گذشته در پیروزی 3-1 تیمش مقابل بورنموث،‌ صدمین گلش در اولدترافورد را به ثمر رساند. او در خط حمله انگلیس باید با جیمی واردی و هری کین رقابت کند و مدعی شد که هاجسون همچنان در خط حمله به او میدان خواهد داد.
    او گفت:" گاهی باید در دوران فوتبالتان انتخاب کنید و فعلا برای من بازی کردن در خط میانی بهتر است. ولی این با پست من در انگلیس متفاوت است زیرا در آنجا، هاجسون به من در خط حمله بازی می‌دهد. برای فصل آینده خودم را در خط میانی می‌بینم."
    رونی سپس به تمجید از مارکوس رشفورد پرداخت و گفت:" او جوان است ولی همانطور که امروز هم دیدیم، یک گل عالی به ثمر رساند. باید در چند هفته آینده سخت تلاش کند تا روی هاجسون او را به یورو ببرد. اگر خوب کار کند مطمئنم روی مشکلی با قرار دادن او در بین 23 نفر نخواهد داشت."

صفحه 1 از 43 123411 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)